| balubarece a întrebat:

TPU, am o problema, nu stiu de ce, dar calculatorul nu ma lasa sa descarc nimic (java mozila chrome etc), poate am nevoie de un program, stiti care?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe contul de administrator, probabil esti pe alt cont! Ai spatiu liber in partitia in care descarci?

| balubarece explică (pentru neluL):

Cum adica sa intru pe contul de administrator ca am doar un cont si ce-i aia partitie?

| neluL a răspuns (pentru balubarece):

Da click pe Windows Explore si vezi ca in stanga jos ai una sau mai multe partitii notate cu C, D, E... Ce spatiu ai liber pe ele?

| balubarece explică (pentru neluL):

Lasa nu mai conteaza hai ca iti dau funda

4 răspunsuri:
| iuliabrenciu221 a răspuns:

Sau simplu reinstaleaza-ti windos-ul happy!