| Mesteru a întrebat:

Stiu ca exista un program cu care se poate descarca cu el in loc de Mozila, Internet Explorer sau alte browsere.Cand descarc unele fisiere de 100 mb cu mozila mi se intrerupe downloadarea.Stie cineva cu ce program pot sa descarc fisiere fara sa mi se intrerupa dowloadarea?

Răspuns Câştigător
| cosmon a răspuns:

Incearca un manager de download gen getright sau free download manager, are suport pentru problemele pe care spui tu ca le intampini