| kMirke a întrebat:

Update-urile sunt valabile la jocurile cumparate la Ps4?

As vrea sa achizitonez GTA 5 pentru PS4 de la eMAG, si stiti ca s-au facut update-uri

O sa se faca update-uri si la ps4 sau va ramane cum a fost lansat prima data?

Gen cum e pe Steam

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Lol! Normal!

| xRoocked a răspuns (pentru Clorox):

Se poate juca si multiplayer daca iei de pe eMAG si daca ai ps+?

| Clorox a răspuns (pentru xRoocked):

Pai stai putin, ce legatura are? Cat timp jocul permite multiplayer...
Ex: Daca tu te joci Mortal kombat x pe play station, el are o sectiune online... Care permite automat sa te joci!