| kMirke a întrebat:

Update-urile sunt valabile la jocurile cumparate la Ps4?

As vrea sa achizitonez GTA 5 pentru PS4 de la eMAG, si stiti ca s-au facut update-uri
O sa se faca si la ps4 sau va ramane cum a fost lansat prima data?

Răspuns Câştigător
| Voicu_Toma_2000 a răspuns:

Logic ca i se vor face updateuri, jocul (Acel joc)nu isi face update daca nu ai net sau daca este downloadat! Fundaaaaa?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu rămâne, diferă mult de PS3. Ninge și poți să te transformi în animal. Desigur, era să uit de grafică...e mult mai bună. Eu una îl joc de pe PS3, dar nu pot beneficia de toate opțiunile.

| Voicu_Toma_2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sti ca nu are logica ce zici?
El a intrebat daca se vor face uppdateuri nu daca ramane ce zici tu acolo

| anonim_4396 a răspuns (pentru Voicu_Toma_2000):

Iar eu i-am dat câteva exemple de update-uri, drăguțule.