| Qphantom a întrebat:

Vreau sa adresez o intrebare celor care joaca Transformice si se pricep. Spuneti-mi si mie cum pot face acele scanduri...nu stiu, transparente.In asa fel incat soareci sa nu poata trece prin ele.Eu chiar nu inteleg.Va rog sa ma ajutati. :*

Răspuns Câştigător
| IronGripWarlord a răspuns:

Iei o scandura, apoi inainte sa o pui apesi space

| Qphantom explică (pentru IronGripWarlord):

Imi poti spune mai multe? De exemplu...cum pot folosi teleportarea pe alti soricei?(cum ii pot teleporta)
Stii cumva?

| IronGripWarlord a răspuns (pentru Qphantom):

Pentru teleportare ai nevoie de abilitati, care le faci crescand in nivele

| Qphantom explică (pentru IronGripWarlord):

Pai eu n-am intrebat cum obtin asa ceva, eu am deja.Dar eu vreau sa ii teleportez pe altii! Daca nu stii nu are nimic.Mersi de ajutor!

| IronGripWarlord a răspuns (pentru Qphantom):

Pai daca ai abilitatea cand esti saman dai pe teleportare, pui pe un soarece si ti apasat. Atentie- cred ca sti ca sunt doua feluri de teleportare-una care te teloporteaza pe tine, de la maestrul vantului-si cea cu care teleportezi alti soareci de la primul fel de abilitati

| Qphantom explică (pentru IronGripWarlord):

Ah, eu il am de la maestrul vantului.Deci doar ghidul spiritual poate teleporta alti soareci...Mersi! big grin

| IronGripWarlord a răspuns (pentru Qphantom):

Ce nume ai pe TFM?

| Qphantom explică (pentru IronGripWarlord):

Nu mai joc Tfm. Daca vrei iti pot spune ce nume am pe heromice, firstmice sau micemassive.Acolo imi petrec eu timpul!; 3 (mai mult pe Heromice)
Heromice: Phantomcute
Firstmice: Qphantom
Micemassive: Saika/Edaile (obisnuiesc sa intru mai des pe Saika)
... Sper ca te-am ajutat. rolling on the floor

| Qphantom explică (pentru Qphantom):

Oh, da.Acum ar fi frumos, zic si eu, sa imi dai si mie numele contului tau de pe heromice.(daca ai unul)
P.S.: Ar fi trebuit sa scriu Qphantom in dreptul la Heromicem, ops. >///