| cazacdenis a întrebat:

Am auzit ca Rusia a declarat razboi Ungariei si ca ar putea fi WW3 pentru ca russia vs ucraina (usa se baga pentru ucraina) (china se baga pentru russia) ( UK si Germania se baga pentru usa)

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cumva ai gresit tara si stirea?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treaba are Rusia cu Ungaria?

nu o sa inceapa niciun razboi mondial, Rusia nu a declarat niciun razboi doar a invadat o mica zona din Ucraina chipurile sa mentina pacea.

| AvM94 a răspuns:

Ce aveti ma? Romania trece pe langa razboi fara nici-o problema big grin laughing

| ro74florin a răspuns:

Rusia nu a declarat razboi ungariei