| iulian99999 a întrebat:

Buna seara, doar ce-am venit din mall. Ma scuzati daca nu este buna aceasta categorie. Am fost azi cu niste colegi in mall si ei au furat 3 perechi de ochelari de soare de 130 lei.Asa, nu stiu ce eu nici macar nu aveam habar ca le-au luat. A venit 2 agenti nu stiu ne-a luat in camera aia ne a pus pe o bancuta, am stat si ne-a intrebat daca avem sa platim acei 3 ochelari, toti colegii aveau 65 lei la ei.Am mai pus eu diferenta, unul din agenti l-a pus pe un coleg sa-si scrie adresa si toate numele lui. Dar politia nu a fost chemata, pentru ca am platatit aia 3 ochelari, se poate intampla ceva? Adica mna si obrazul meu e pus in joc pentru ca eram cu ei acolo si ma interesez sa nu am ceva cu ei. Se poate intampla ceva celui care a dat numele? Am avut 150 lei si i-am dat la agentii de paza si am plecat, se mai poate intampla ceva pentru ca nu a chemat politia deloc? Poate imi raspunde cineva in masura de asa ceva va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Nu o sa se intample nimic, stai linistit. Ai platit cu varf si indesat si ai scapat. Toata lumea e multumita. Data viitoare, totusi, incearca sa iti cauti alti tovarasi, mai putin primitivi, cu care sa mergi prin mall-uri.

3 răspunsuri:
| okays a răspuns:

Nu, nu cred ca se mai intampla nimic cu tine. Poate colegului tau o sa ii vina o amenda acasa, cine stie.

| iulian99999 explică (pentru okays):

Salut, pai asta este chestia. Politia nu a fost chemata, adica s-a achitat totul. +20 lei laughing

| iulian99999 explică (pentru okays):

Pai asta e chestie ca noi am achitat tot... Dar politia nu a fost chemata acolo.