| dragon3 a întrebat:

imi puteti spune cum se calculeaza media la purtare.

Pun aceasta intrebare deoarece astazi i-am spus doamnei de biologie "Buna seara"(era ora 6:10 seara)iar ea mi-a supus ca ea nu e nici mama, nici prietena, mici sora mea sa ii spun Buna seara si a spus ca va propune scaderea mediei la purtare.

Imi puteti spune daca media la purtare este influentata de un singur profesor?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Stai linistit! A avut o scapare de moment! Cred ca o durea burta! happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da cum masa vroia sa ii zici?
Iti dai seama ca nu iti va scadea nota pentru asa ceva, si nu un singur profesor ia acesta decizie ci intreg consiliul profesoral

| 2Low a răspuns:

Figuri.

Da,dar nu se pune cazul aici.

| Kennedy97 a răspuns:

Nu îţi scade nimic, am spart vreo 6 geamuri şi câte prostii am făcut, şi tot aveam 10 media la purtare la final de an. laughing. Nu te teme, profa era nebună.winking

| 70NCU a răspuns:

Profesoara propune in consiliul profesoral, daca mai multi profesori sunt de acord cu scaderea notei la purtare, abia atunci poate sa iti scada nota.

| Dalia954 a răspuns:

In primul rand profesoara aia a ta e nebuna. Ce vroia sa-i raspunzi, ciao sau salut? tu ai salutat-o politicos, iar daca va propune sa ti se scada nota la purtare va fi intrebata din ce motiv. Si daca va spune motivul de mai sus, ea se va face de ras nu tu. Media la purtare se calculeaza in functie de cate absente nemotivate ai.(spre ex la mine la scoala limita max de absente este de 10 absente nemotivate, daca depasesc limita asta as avea media 9 la purtare)