| Hdgshshsh a întrebat:

Buna tuturor, acum 2 saptamani mi-a fost luat permisul pe autostrada A3 Turda, dupa cateva zile am promovat examenul de redobandire pentru permis, acum ce ar trebui sa fac? Am inteles ca ar trebui trimis prin mail ceva acte doar ca nu stiu unde si pe ce email

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa implinirea a 30 de zile de la suspendarea dreptului de a conduce te prezinti la politia rutiera de la domiciliul tau si soliciti restituirea permisului de conducere, prezentand dovada ca ai reusit la test.