| ruxandracollo a întrebat:

.. m-am eliberat in 2006 acum m-a prins cu tigari si am prejudiciu de 1000 euro. beneficiez de amistie care se da? dati-mi raspunsu va rog

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata n-am auzit sa fie oficiala vreo amnistie. Pana ce legea nu este publicata in M.Of. nu se stie cum va fi.

| Laura927 a răspuns:

Aici gasesti putine persoane care au mai mult de 18+
Răspunsul pe care tu i-l cauți i-l gasesti pe "Avocat.ro"
Ei răspund oamenilor la întrebări de genul online.
O sa primesti răspunsul intr-o zi doua.
Bafta!

| ruxandracollo explică (pentru Laura927):

Laurikmic am pus intrebare pe avocat.ro dar nu mi-a dat raspusu nu stiu ce categorie trebuie sa aleg petru evaziune fiscala

| Laura927 a răspuns (pentru ruxandracollo):

Nu am nici cea mai mica idee.
E singurul site pe care i-l știu ca răspunde la problemele publicului.
Oricum tu poti apela la un avocat!

| ruxandracollo explică (pentru Laura927):

Oricum mss multt