| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este AS-ul din maneca al lui Basescu?

15 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu este genul lui BAsescu sa joace cu asi ascunsi prin maneca. Poate ascunde un sis, un pumnal sau un box, dar niciodata un as.

| Hombre a răspuns:

Nu mai are nici un AS, e mancat. Goodbye my love Base.crying

| anonim_4396 explică (pentru Hombre):

Ce ma bucur happy.

| Dumnezău a răspuns:

Prostia celor ce inca mai cred ca ieri a fost o lovitura de stat si nu un transfer de putere.Prostie care, la referendumul pentru suspendarea sa, va creea o stare jalnica foarte aproape de 50-50.Asta din cauza ca multi pun botul la onanelile comparative cu Mineriadele sau "varsarea de sange din 1989" propagate de ciuma portocalie si prelungirile sale.Impotriva USL-ului, intr-un duel unu-unu, nu mai are nimic altceva decat o falsa justitie in mana, pe care inca o poate controla.

| anonim_4396 explică (pentru Dumnezău):

Sa-mi bag picioarele, daca iese asta iar la referendum inseamna ca Romania chiar isi merita soarta si nu mai am nimic de comentat.

| Andrei7520152 a răspuns:

Puterea politica, oameni politici santajabili, fosti securisti, procurori, banii (are cate vile ca nu mai stiu... patru sau cinci?)

| anonim_4396 explică (pentru Andrei7520152):

Mie imi este clar ca nu mai este sustinut nici intern, nici international. De obicei cand cad oameni de astia se duc urat de tot.

| Dandanache a răspuns:

Imprundentele si precipitarile USL, opinia publica internationala, absenta unor lideri populari in tabara USL, care ar putea fi votati cu entuziasm.

| DimLight a răspuns:

Chelia de cpt. Picard.

| victorr_3274 a răspuns:

Securistii si dosarele.

| anonim_4396 explică (pentru victorr_3274):

Eu zic ca si-o ia urat de data asta.

| NuImiPunNume a răspuns:

Prostiawinkinglaughing

| ozzy1997 a răspuns:

Curtea Constitutionala, Comisia Europeana, Parchetul si Angela Merkel