Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Care e cea mai stupida scuza auzita ca sa nu mergi la vot?

58 răspunsuri:
| Categorii a răspuns:

Ca nu-ti gasesti celalalt Ciorapbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merg la vot pentru ca candidati sunt mai destepti decat mine! :-):-D:-P0happycoolnerd

| Partenie_Sabina_1995 a răspuns:

A frig afara, racesc

| MrSebastian a răspuns:

Nu stiu cu cine sa votez laughing

| sighi a răspuns:

Cand parlamentul ales nu e in stare sa ma reprezinte, mi se rupe **** de cine iese presedinte.

| RAY a răspuns:

Da ai pe cine?
ponta un spion sub acoperire care provine dn psd care a daramat Romania in ultimi 25 de ani
johanis 6 case frate cica din metidati
udrea complice cu cocos si care facea sali de sport pe camp
diaconescu, vadim cu cine, nu ai cu cine numa hoti, serpi vicleni

| bundachecosmin a răspuns:

Ooo,nu vezi ce vreme mohorata e afara! Maine ca-i vremea mai frumoasa!

| bibi201 a răspuns:

Nu am pe cine sa votez.

| CristiB93 a răspuns:

Ori votez, ori nu votez, tot la fel o sa fi viata mea. Ori ca iese Iohanis ori ca iese Ponta, tot la fel de mare va fi salarul.

| asdsdfgfsd a răspuns:

Pentru ce sa votez?

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Mi-e somn sau ploua. happy

| deea22033 a răspuns:

Sunt obosit si racit.

| PROmarteMUSK a răspuns:

Ca niciunul nu este bun sau ca esti obosit daca te intreaba cineva

| basnoevelinaioana a răspuns:

Nu ma lasa fica mea laughing

| CaSiHai a răspuns:

Ca nu sunt barbierit si nu mam facu pe picioare si mai este una care am auzit ca mananc ****

| neutrino a răspuns:

"Mi-e foame si nu pot vota pe stomacul gol!"

| TipaS a răspuns:

'nu mă pot decide şi nu vreau să fac discriminări'

| slow0 a răspuns:

Si cu un vot in plus si cu unul in minus, tot acelasi lucru este.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Am baut prea mult aseara ami e rau

| 16102001 a răspuns:

N-am cu cine sa votez

| eduard1 a răspuns:

˝Toţi sunt la fel˝

| Seomox a răspuns:

Am auzit astazi pe EuropaFM ca cineva nu a mai votat cu toate ca ajunsese pana in fata ghiseului de vot pentru ca nu a vrut sa i se lipeasca pe spatele buletinului hartia cu stampila de vot si responsabilul de acolo nu a fost de acord. Asta cred ca este cea mai stupida scuza ca cineva nu a votat! happy

| Rici_Ricardo_2000 a răspuns:

N-am cu cine vota!

| Gheonea_Denisa_1993 a răspuns:

Ca e obosit si e departe.

| Crossover1 a răspuns (pentru Szica):

Cel mai tare! Asa este din pacate

| 800 a răspuns:

Nu stiu unde sa merg sa votez sau nu stiu sa votez.

| Popescu_Valentin_1990 a răspuns:

Azi am citit asta si chiar mi-a placut... Si sper ca si voua.
O cioara sta pe o craca cu o bucatica de cascaval in gura. Vine vulpea.
- Cioara, cioruta, esti tu, draga mea, destul de sofisticata in gindirea ta politica?
Cioara tace.
- Cioara, cioruta, ai votat tu, fato, pe 29 iulie?
Cioara tace.
- Cioara, ciorisoara, ai votat DA sau NU?
Cioara ispitita si calcata pe nervi, nu se poate abtine!
- DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Cade cascavalul, vulpea fuge cu tot cu auriul trofeu.
Cioara inteleptita si trista cugeta:
- Si daca as fi spus NU… s-ar fi schimbat oare ceva?

| LoveIsLove4Ever a răspuns:

Si ce se intampla daca mergem? asta nu ati gandit. oricum voturile sunt aranjate si daca Ponta iese ne-am dus pe ***. in lumea asta banii sunt cei care vorbesc din pacate