| AnAndrey1994 a întrebat:

Ce parere aveti despre chestionarele auto TONI? Cum am observat sunt acceasi intrebari ca pe DRPCIV! Astept pareri!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cele mai bune chestionare le gaseti pe e-drpciv.ro

| AnAndrey1994 explică (pentru mgtow):

Da dar respectivul nu are net si de aia am zis ca m-am uitat peste chestionare si seamana cu aia de pe drpciv.ro

| littleDEX a răspuns:

Http://inprest.ro/

Toate intrebarile din aplicatia chestionare auto sunt identice cu cele folosite de politie la examenul pentru obtinerea permisului de conducere.
La terminarea chestionarului veti putea vizualiza intr-o singura pagina toate intrebarile la care ati raspuns gresit si varianta de raspuns corecta.
Chestionarele auto sunt generate automat si accesul la toate intrebarile este gratuit.