Întrebare recomandată | RAY a întrebat:

Cine credeti ca va forma noul guvern, USL SAU ARD?

49 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bogboy101 a răspuns:

A iesit USL

| maddoximilian a răspuns:

USL Hai mazare!

| manuela_9679 a răspuns:

USL a iesit laughing

| Anonimuuuussssss a răspuns:

O multime de idioti si incompetenti.

| Dumnezău a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Si...tot rotund e Pamantul si tot din heliu si hidrogen Soarele?

| Dumnezău a răspuns:

Eu sunt gata sa pun banisori pe un premier de la ARD nominalizat in prima faza de Guvernator,iar apoi, un guvern de tehnocrati, cu tot felul de slugarite corporatiste europeniste, in faza secunda, pe care parlamentarii il vor vota de frica sa nu-si piarda locsorul caldut.Nu subestimati matrapazlacurile Guvernatorului, copii, asta-i aproape la fel de diabolic ca mine!

| sweetheart16 a răspuns:

USL clar

| nike2001 a răspuns:

USL deoarece e mai bun si mai activ in societatre

| anonimul50 a răspuns:

USL deja au spus si la televizor.

| biaioana a răspuns:

USL

| bogdan72 a răspuns:

USL... Aproape ca mi-e tot una, desi raul mai mic ar fi ARD. Ce sens are dreptul universal la vot daca nu ai pe cine sa votezi? Iar democratia e doar o poveste... Fara bani, fara campanie nu ai cum sa convingi o tara intreaga sa te voteze; sa fim seriosi!

| Roxyy16 a răspuns:

Eu sper sa castige USL-ul.

| vali123123 a răspuns:

Dar putea USL dupa exit poll

| Hikarie a răspuns:

Cu siguranta USL.
Si eu sper asta din tot sufletul.

| IncorrectUsername a răspuns:

Usl.

| Roxuts_Ureniuc_1995 a răspuns:

USL!hee hee

| IoanaDanciu a răspuns:

Sper sa fie USL!

| onasis1961 a răspuns:

Normal că USL-ul că au majoritate covârşitoare.Din câte se vede se mai aliază şi UDMR-ul.Aşa că au putere deplină.