| JIJ a întrebat:

Cine va fi viitorul preşedinte al României? Cine credeţi că este cel mai competent pentru a ne conduce ţara

8 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Un presedinte trebuie sa fie un om cinstit,sa nu faca politica,sa fie un om bun,cinstit,crestin cu frica de Dumnezeu,care sa stie sa apare interesele tarii noastre si ale poporului roman, sa evite razboiul si sa pastreze ordinea si linistea politicienilor din guvern si din parlament, sa distruga mafia si coruptia, care sa aiba mai multe optiuni sau idei! Eu m-as baza pe domnul Corneliu Vadim Tudor, adevaratul patriot cinstit!

| Țoglă a răspuns:

Cel mai copetent în momentul de față este Klaus Iohannis. Uită-te la realizările lui în comparație cu cele ale lui Ponta

| StalkerSoul a răspuns:

Nu stii pe cine sa te bazezi ca presedinte, dar eu ii dau o sansa lui Ponta, pentru ca a scos oamenii la pensie.

| Cristi1Cristi1IdlibParty a răspuns:

Cel mai competent om pentru a conduce tara, teoretic ar trebui sa fie un om patriot si de buna credinta pentru poporul pe care il conduce, dar practic presedinte va ajunge tot un om vandut mafiei internationale ce va avea rolul de pion in livrarea de bani si resurse romanesti catre bancherii evrei prin taxe si impozite.

| Camper123 a răspuns:

Diaconescu as vrea eu.

| AlinG5 a răspuns:

Un om de buna credinta, sa faca ceva pentru Romania, nu vezi o autostrada o termina in 6 -7 ani?

| yoboss97_5553 a răspuns:

Nimeni tara asta si cu presedinte si fara tot la fel o sa ramana!

| Atât_Lalii_1996 a răspuns:

Pai in niciun caz Basescu rolling on the floor)). As zice Ponta. thinking