| BornFree a întrebat:

Credeti ca sfarsitul lumi este aproape?

14 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Da, este limita din ''n'' secole ce tinde spre infinit din cosinus de o gramada de naivi ce cred toate balivernele. Pe pariu ca si aia de prin 1900 pronosticau ca nu ne prinde anul 2000. Ce ciudat, ne-a prins, si folosim si Internetul.

| mgtow a răspuns:

Daca nostradamus a prezis 21 decembrie 2012 atunci sper sa ajunga.

| εїз a răspuns:

Nu, eu unu nu cred absolut în toate tâmpenile care se dau la TV. Este o prostie, să nu crezi asta. Aşa au spus şi acum câteva zile că o să fie al doilea război mondial, şi a fost? Nu, nu a fost.

| scully a răspuns:

Nu.
Consider ca tot ce se spune despre sfarsit+tampenia aia de film ''2012'' sunt doar baliverne nimeni nu stie cand ar putea fi sfarsitul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaa.al doilea razboi a fost.al treilea va sa inceapa. poate a si inceput?

| Deniisze a răspuns:

Este o mare porcarie ceea ce spun cei de la tv din ziua de azi, cum ca sfarsitul lumii este aproape sau in 2010 este sfarsitul lumii. Numai aberatii. Sau mai ziceau odata ca in 2004 o sa fie sfarsitu lumii si ce? Am murit cumva?laughing Nu a fost niciun sfarsitwinking. Si de ar fi sa fie. Asta este. laughing Fiecare cum apuca...Toti trebuie sa pierim odata si odata happy

| hSh3ad a răspuns:

Nu, este o aberatie!
O prostie, ca sa ne faca sa credem ca deja ne-am dus!
Va sfatuiesc sa nu credeti!

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Pai se spune ca sfarsitul lumii e in 2012 deoarece acum 300 de ani niste oameni au prezis asta
iar acum se zice ca in 2012 o sa fie o explozie solara puternica care va ajunge si pe pamant
sper ca te-am ajutat
P. S chestia cu prezisul nu e inventata de mine mi-a zis tata

| Doloresidk a răspuns:

Totul depinde si de comportamentul oamenilor.

Răspuns utilizator avertizat
| AleeexandrA a răspuns:

Nuuu. Asa cum a spus si εїз este o mare prostie.winking

| alexb0y1998 a răspuns:

Nu, o aberatie ce au spus-o astia la TV NU E SFARSITU LUMII laughingoh go on nu te speria, sau spus cu gauri negre meteorizi si ce? nimic poate ca intr-o zi va veni da oricne isi are locul la moarte cum au spus si altii deci nu te speria not worthy. nu va venilaughing astia fac la TV minciuni pentru bani hotii aceialaughing DECI NU VA VENI am repetat pa pawinking

| MihaelliQue a răspuns:

Nup:d

| Roxy_2345 a răspuns:

Da