| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca o sa vina sfarsitul lumi?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Da,dar nu in 2012, mai terminati-va cu aberatile astea! Sfarsitul lumi va veni cand nu va mai fi apa potabila si oxigen. Poluarea e destul de frecventa,defrisari masive se fac an de an, usor-usor va veni si sfarsitul lumi, dar nu in 2012 cu pretind unii...

2 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Da si marmota invelea ciocolata in staniol.
Bunica imi zicea ca de cand era ea mica tot vine sfarsitu` lumii laughing

| Wohoo a răspuns:

Da, dar doar cand o sa mor eu, muriti toti de dorul meu! Te rog, nu mai crede toate prostiilewinking is minciuni