| anoonym a întrebat:

Cum pot trimite o copie dupa buletin prin posta in Germania?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intr-un plic sau prin e-mail.

| anoonym explică (pentru Salontanul):

Era logic ca intr-un plic. Eu vreau sa aflu metoda, si acum parca as vedea un raspuns gen: o pui in colet si ajunge la posta in Germania... :/ jalnic

| Salontanul a răspuns (pentru anoonym):

Esti jalnic! Pui in plic si scrii adresa. Apoi mergi cu el la posta. A! Sa nu uit: sa lipesti plicul. Desteptule! Se invata prin clasa a treia. Probabil ca ai ramas reptent. Esti si mistocar si tu bubui.

| Aasdfghj a răspuns:

Prin e-mail. Trebuie sa scanezi buletinul si poza din calculator o trimiti printr-un e-mail.

| anoonym explică (pentru Aasdfghj):

Pai si daca cei de acolo nu pot sa beneficieze de servicile internet? Gandeste!

| Aasdfghj a răspuns (pentru anoonym):

Lol rolling on the floor) prima data nici nu aveai scris "prin posta".Hai nu te mai da destept. Nu stii cum sa trimiti ceva prin posta?

| anoonym explică (pentru Aasdfghj):

Cred ca te inseala vederea. De prima data am scris prin posta doar ca tu esti prea chioara sa vezi. Hello, trezeste-te! straight face

| anoonym explică:

Eu am pus intrebarea asta spre a gasi un raspuns, nu sa imi raspunzi tu asa jalnic. OAMENI CA VOI FAC TARA DE RAS. BYE