| hahalera2323 a întrebat:

Daca cumpar un scuter care nu are acte pot sa merg cu el pe camp? daca ma opreste politia are ce sa imi faca? Repet ee CAMP!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu este furat poti sa mergi cu el pe camp sau pe drumuri care nu sunt publice si politia nu-ti va face nimic.

| Radu284 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Cu conditia sa aiba si acceptul proprietarului, nu?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Radu284):

Reciteste intrebarea, spune ca il cumpara.

| Radu284 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Ma refeream la proprietarul campului happy

| JohnnyBi a răspuns:

Daca este in baza de date a politiei declarat furat ceva asemanator ca model/culori si tu nu ai cum sa dovedesti proprietatea asupra vehiculului...intelegi unde merg cu discutia?

| oprescudorin11 a răspuns:

Daca nu sunt politisti pe camp, nu ai ce pati. Daca apare vreunul, poate spune ca ai furat-o. Daca nu ai 'talon' la ea.

| Caddillac a răspuns:

In primul rand la tine politia patruleaza pe camp? Wow...
Cat timp nu esti pe strada publica poti sa mergi si in cap pe campwinking