| Lawliet14 a întrebat:

De ce n-are copii Klaus Iohannis la varsta de 55 de ani? A explicat serios in media? Este o chestie religioasa? Pentru ca nu vad de ce nu ti-ai dori sa adopti niste orfani, traiesti langa o femeie frumoasa, intelectuala si nu ai grija zilei de maine cu cele 6 case pe care le detii. Nu ma deranjeaza averea viitorului presedinte neaparat si cred ca merita o sansa la presedintie, dar nu pot sa inteleg acest aspect. Care ar fi motivul? Mentionez ca viitoarea prima doamna a Romaniei, Carmen Iohannis, are si ea aproape 55 de ani. Apoi, daca nu adopti un copil pana la 50, o mai faci dupa?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

De ce toţi paranoicii ţin să-şi bage nasul în viaţa privată a oamenilor?

Soţii Iohannis nu au putut să aibă copii, iar de adoptat, au "adoptat" clase, oraşe întregi...mai nou şi ţară.

E super aiurea să fie judecaţi pentru asta şi să li se pună în cârcă fel şi fel de aberaţii. Oricum ar fi, nu sunt datori să dea socoteala cuiva, este treaba lor personală. Tu, lovendal890, încearcă să-ţi vezi de a ta!

37 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Consider si eu ca e mai bine asa sa ne vedem fiecare de treaba noastra.Sa ca stii eram pregatit sa-ti trimit acest link cu totul in alt scop.Totusi il trimit, dar acum cu alta convingere. Sunt unul aidoma lui Gyuri.http://www.gandul.info/......a-13562724 Iti doresc AN NOU FERICIT si mai ales CU SANATATE.

| Lawliet14 explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc, Corbule, nu e tarziu sa-ti urez si eu "Un 2015 Perfect!". Eu am incurajat adoptiile de orfani, sunt copiii nostri. Mai bine ii adopta romanii decat strainii. Poate ca eu am gresit in cazul de fata, iar ei au incercat si dupa atat timp nu si-au mai dorit o adoptie. Sa zicem.

| Greeneyes4469 a răspuns:

Draga Lawliet14, eu, desi femeie de nimic dupa cum m-ai numit tu cu nespusa generozitate, am adoptat nu unul ci doi copii. Si nu e usor, crede-ma. Altadata abtine-te sa hulesti ca prostu/proasta fara sa cunosti nimic. Daca ai o parere care sa ajute, exprim-o, dar daca nu ai si doar vrei sa arunci cu noroi, du-te si improasca venin cand te uiti in oglinda

| Lawliet14 explică (pentru Greeneyes4469):

Unde am spus eu asta si de ce?

| Lawliet14 explică (pentru Greeneyes4469):

Ah, da! Poti sa adopti 50 de copii, cand atarna asupra ta pacatul adulterului. Si te mai si lauzi cu asta, in loc sa te caiesti! Cu copii acasa, inca-ti spun sa-ti fie rusine! Desi n-ar trebui sa te judec si nu stiu ce sot ai acasa. Dar totusi...

| Greeneyes4469 a răspuns (pentru Lawliet14):

Doamne cata prostie si venin...Tu de ce nu te caiesti pentru atata imbecilism? Probabil esti foarte, foarte nasol/nasoala si frustrat/frustrata. Nu probabil, ci sigur. Asa e de cand a ajuns netul si la prostimea de la tara... vai de voi amaratilor

| Lawliet14 explică (pentru Greeneyes4469):

Am computer de cand tu nu erai nici in burta. happy