| wizopo2 a întrebat:

De ce romanii nu voteaza?

20 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Sarcasm,OK?

Pentru ca ei nu sunt niste cetateni infami si lipsiti de responsabilitate politica,in stare sa legitimeze o lovitura de stat nesimtita! Ei sunt niste pro-occidentali de mare anvergura, responsabili de viitorul lor, ce au intors pe buna dreptate spatele neo-comunistilor uslamisti. Daaaa!

Deschideti falcile, pedelacilor, ca dimineata aveti o surpriza!

| shadovv a răspuns:

Romanii nu voteaza pentru ca inteleg care e treaba. Cine se duce la vot nu e roman!

| wizopo2 explică (pentru shadovv):

Oare ce o fi? -_-

| shadovv a răspuns (pentru wizopo2):

Niste barbari! Inculti care nu stiu cum functioneaza "politica" actuala.

| wizopo2 explică (pentru shadovv):

Mda...

| benny a răspuns:

Pentru ca sunt inculti si de aceea Romania nu va fi niciodata o tara ca afara.

| Georgy090 a răspuns:

Pentru ca il asculta pe basescu acei oameni inca nu siau dat seama ca basescu ia dus de nas tot timpulstraight face

| NemNUZ a răspuns:

Sa intrebe prostii laughing care voteaza

| wizopo2 explică (pentru NemNUZ):

Nu am drept de vot inca...

| Ella3133 a răspuns:

Din nepasare, asa sunt romanii straight face

| Chio9 a răspuns:

Pentru ca stiu ca oricum n-o sa le fie bine.
S-au consolat cu traiul asta.

| vladdd16 a răspuns:

Pentru ca mai sunt si romani cu minte in cap nu ca aia care il voteaza pe betivanu ala de antonescu

| wizopo2 explică:

Mi-a ajuns de basisti

| AlexCătălin21 a răspuns:

Ori din ignoranta, ori tin cu Basescu.

| TsSoFoOLiTa a răspuns:

Ca sa nu il demita pe Basescu. rolling on the floor))

| wallent1n a răspuns:

Pentru ca stiu ca nu conteza pe cine voteaza, conteaza cine numara voturilewinking

| FortaSteaua2012 a răspuns:

Pentru ca daca voteaza peste 50 % se ia dupa voturii cate la usl si cate la basescu. Daca se ia sub basescu a castigat. Deci cei care tin cu basescu nu au votat happy big grin sper ca te-am ajutat!

| WaraAl3x a răspuns:

Daca +50% din populatzia Romaniei merg la vot, o sa se ia dupa voturile de la Da si Nu, si e clar ca majoritatea au votat cu Da. E cel mai bine daca nu merg la vot pentru ei.

| Marry123 a răspuns:

Pt ca asa le-am zis eu sa nu voteze happy

| laurym a răspuns:

Pentru ca din pacate nu le pasa ca in jurul lor exista oameni care mor de foame