| z1k a întrebat:

am ieri am luat examenul auto mai exact sala intrebarea mea este cat timp este valabil acest examen deoarece am ceva probleme si as dori sa dau traseul ceva mai tarziu

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Testul teoretic luat este valabil pana se implineste cel mult un an de la terminarea scolii de conducere.
De asemenea daca pici testul practic va trebui sa dai iarasi testul teoretic. Ambele teste se pot da numai in aceasta perioada de 1 an de la terminarea scolii de conducere.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat