| GaBrIeL_6760 a întrebat:

am si eu o intrebare, lunia asta trebuie sa ma duc la politie sa depun dosarul pentru obtinerea permisului de conducere, e a 2 ora cand dau am luat sala dar am picat la oras, tot citesc pe internet ca daca nu ai luat orasu nu mai dai sala repeti doar traseul timp de 1 an, s-a aprobat legea sau nu?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa dai iarasi examenul teoretic, inca nu a fost aprobata propunerea ca examenul teoretic luat sa fie valabil timp de 1 an de la terminarea scolii.

| airflow a răspuns:

Nu, nu s a aprobat inca, era o vorba acum cateva luni pe la tv, dar inca nu s a aprobat din pacate si asta e un mare **** cum e acuma la noi