| Luci88 a întrebat:

am inceput sa fac scoala de soferi din luna Martie, am dat Sala dar am picat orasu! trebuie sa dau din nou sala? am auzit ca s-a aprobat legea sa nu mai dai sala din nou! e valabil si pentru cei cu dosarele vechi? Funda! va multumesc

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, trebuie s-o dai iarasi, nu s-a aprobat nici o lege noua.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Era doar o prounere inca nu sa votat nimic din cate stiu eu.

| ChokooRespekt a răspuns:

Da! Acuma cu legea asta nou continui de unde ai picat, valabil fiind si pentru cei cu dosarele vechi.