| AjutoameniipeTPU a întrebat:

Salut TPU. Credeti ca va incepe al treilea razboi mondial curand?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca o sa inceapa, ar trebui sa fie prea nebun cel care o face.

| Drimmero a răspuns:

E deja al 3-lea razboi mondial de foarte mult timp dar intr-o manifestare hibrida, un singur pas facut gresit si va incepe o ploaie cu bombe nucleare, rusii si chinezii forteaza mana, din cauza lor va incepe daca va fi cazul de escaladare, tensiunile sunt acolo si aproape ca darama capacul de pe oala.

| ReddY25 a răspuns:

Nu se va întâmpla prea curând

Răspuns utilizator avertizat