| ss501 a întrebat:

Craiova! Are cineva maine examen de permis pe traseu?
Se tine?
URGENTUSSS

5 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Cand am dat eu traseul acum 16 ani era tot asa o zapada si o gheata de nu se putea mergea si culmea s-a tinut, acum cine stie, poate s-au mai normalizat la cap si politaii astia si inteleg ca incepatorii nu merg pe zapada din prima, intrebi si tu instructorul si o sa iti spuna

| ss501 explică (pentru Felys):

Are loc examenul maine ( ce idioti ), dar oricum nu ma duc pe vremea asta sa dau orasul laughing)

| Felys a răspuns (pentru ss501):

Eu cand am dat pe timp din asta am avut ghinionul sa fie si masina plina si eu neexperimentata, cu politaiul langa mine m-am pierdut si nu am reusit sub nici o forma sa fac parcare laterala, se ducea masina pe gheata asa ca am picat, cel mai bine sa amani ca nu e deloc un moment prielnic si sa dai data viitoare poate prinzi o vreme mai buna

| ss501 explică (pentru Felys):

Asa o sa fac, ma duc peste 2 saptamani sa ma reprogramez.Am norocul ca e logan model nou, luat acum 3 luni si nu am probleme cu masina. Sincer fierb in mine de nerabdare sa-l iau, deja am stat 1 luna dupa examenul pe calculator. Asta e, mai astept ceva laughing)

| ss501 explică (pentru ss501):

Sike ***, ca l-ai luat dupa 4 încercări?