| Alfred0703 a întrebat:

Salutare. Daca ma duc cu masina lui tata in Germania si el are amenzi neplatite acolo se poate intampla ceva(daca ma opreste politia)?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod sigur se poate intampla sa te opreasca si sa-ti ceara sa platesti amenzile ori chiar sa-ti retina masina. Te sfatuiesc sa nu mergi cu acea masina.

Bula
| Bula a răspuns:

Da, poti fi oprit in trafic si sechestrata masina.

| darrio2007 a răspuns:

Te intorci pe jos.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi ca nemtii nu se joaca cu ca.caturi din astea gen lasa ca nu plătesc eu amenda ca doar nu s fraier. S ar putea sa te trezesti cu masina sechestrata