| Bogdan1212 a întrebat:

Uniti salvam, Rosia Montana?

Răspuns Câştigător
| DarkAngel95a a răspuns:

Depinde cat de mult ne dorim sa pastram aurul nostru

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Meri mă cu cercul!
Pune mâna și lucră că pensia n-o să ți-o plătească nimeni și părinții n-or să trăiască la nesfârșit!

| OnuOnulică a răspuns:

Da.

| Wehrmacht a răspuns:

De ce vrei sa o salvezi si de ce?(primul de ce se refera la "de ce pericol")

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mâine,pe vremea asta o_O laughing
Succes!winking

| petre059 a răspuns:

Du-te ma te -mpusca, tot se face si Rosia si Gazele de sist.Din ce vreti sa traiasca tara asta? din mitinguri? Si acum se folosesc cianuri, poate nu stiai.Mai lasa-ti prostiile si mereti la munca, cu ce iti mai gateste muierea peste cativa ani daca nu ai gaze? poate cu gazele tale din stomac laughing Aur trebuie sa avem rezerva, nu-i destul ca ne-o furat rusii atat, de ce nu mereti la ambasada rusilor sa cereti aurul? iubitori de tara ce ziceti ca sunteti!