| Alex_Nedelescu_1999 a întrebat:

Am vazut la televizor ca vacanta de paste tine pana miercuri! este adevarat! nu stiu ce sa mai cred?

7 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Unde ai vazut asta? Eu stiu ca marti, pe sapte mergem la scoala.

| euAnonim100 a răspuns:

La ce canal ai vazut asta straight face?

| pufy6646475 a răspuns:

Toti stiam ca marti, dar acum iti pot spune din surse sigure ca vom incepe scoala miercuri.

| Ingerasulinocent a răspuns:

Incepi scoala marti.

| NaTl a răspuns:

Vacanta de paste tine 6 zile de pe 1 mai pana pe 6 (inclusiv) deci incepi scoala marti pe 7.

| Alex_Nedelescu_1999 explică:

Eu am vazut pe antena 3.scria jos de tot elevi vor incepe scoala miercuri.dar poate maine se anunta ceva! dar va multumesc la toti