| AvalohAlyn a întrebat:

Ati citit cartea Secretul sau ati vazut filmul cu acelasi nume? Cum vi s-a parut? Functioneaza la voi legea atractiei?

Răspuns Câştigător
| andrei690 a răspuns:

Am vazut filmul ( nu l am gasit pe net decat pe youtube unde nu iti trezeste atatea sentimenete deci am luat filmul plus subtitrarea de pe net) si am ramas uimit: mi am dat seama cate greseli facusem pana atunci si de ce s au intamplat unele lucruri si ce trebuie sa fac mai departe.
Tu l ai vazut?

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Am vazut filmul si am citit cartea(o parte, nu chiar in intregime) si sincer unele lucruri sunt adevarate dupa doar abereaza si povesti aiurea.
Daca stai toata ziua in casa si visezi iti spun eu ca nu o sa cada banii din cer sau femeile rolling on the floor))))
Concluziile corecte care trebuie sa le ai este ca gandirea ta se reflecta in tot ceea ce faci, trebuie sa iti gasesti echilibrul intern si totul va veni de la sine. O minte linistita doboara o minte fustrata.

| andrei690 a răspuns:

Da, happy, functioneaza '!

| AvalohAlyn explică (pentru andrei690):

Ai vazut filmul? ai citit cartea? Cum ti s-a parut?