| OriPunemIntrebariOriNuMaiPunem a întrebat:

In legatura cu binecunoscuta serie S.A.S scrisa de Gerard de Villiers, vreau sa pun o intrebare. Stiu ca seria cuprinde 200 volume. Vreau sa stiu daca trebuie citite in ordine de la primul lansat pana la ultimul. Altfel spus se leaga intre ele ca un serial sau pot fi citite si separat? Multumesc frumos.

1 răspuns:
| Perico a răspuns:

Buna! De preferat ar fi sa le citesti de la primul volum caci au o oarecare legatura la sfarsit si astfel intelegi exact ce se intampla, la inceputul primului mereu se afla informatiile de baza si pe baza lor continua cu celelalte volume.