| OriPunemIntrebariOriNuMaiPunem a întrebat:

In legatura cu binecunoscuta serie S.A.S scrisa de Gerard de Villiers, vreau sa pun o intrebare. Stiu ca seria cuprinde 200 volume. Vreau sa stiu daca trebuie citite in ordine de la primul lansat pana la ultimul. Altfel spus se leaga intre ele ca un serial sau pot fi citite si separat? Mersi

2 răspunsuri:
| FeliciaFeFe a răspuns:

Nu sunt legate mereu intre ele, le poti citi imprastiat deoarece sunt captivante si in fiecare volum este diferit fata de celelalte big grin

| OriPunemIntrebariOriNuMaiPunem explică (pentru FeliciaFeFe):

Chiar le-ai citit sau ti-ai dat cu parerea?