| ZâmβέŤ a întrebat:

Buna,TPU! big hug
Unde pot sa gasesc si eu variante de teste nationale la limba romana(100) dar sa fie rezolvate? raspuns urgent kiss
Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Walhalla a răspuns:

Subiecte de bac? Daca evb de subiecte de bac este o carte rosie de la editura sigma : http://www.editurasigma.ro/......cod-944,pe care eu personal o am, si sunt foarte multumit...Sunt vreo 100 de teste apoi sunt rezolvate...

| ZâmβέŤ explică (pentru Walhalla):

Nuu..pentru clasa a 8-a happy

| Walhalla a răspuns (pentru ZâmβέŤ):

Aaa... ok

| ZâmβέŤ explică (pentru Walhalla):

happy Mesaj daca e laughing)

5 răspunsuri:
| th4inspiration a răspuns:

Pe forum. ebacalaureat

| th4inspiration a răspuns (pentru th4inspiration):

Pentru teste nationale pe didactic.ro parca era ceva, in rest nu prea-s multe site-uri pentru teste nationale, mai multe-s pentru BAC. Succes la cautare!