| andreea8541 a întrebat:

Tocmai am dat capacitatea de clasa a 8-a ...si vreau sa stiu daca am gresit, daca am scris patru trasaturi ale genului liric, in loc de doua trasaturi, atat cat imi cerea! Are ceva? Credeti ca o sa imi scada?

5 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Si eu sunt in a opta si am dat si eu examenul nu cred ca are ceva daca ai scris in plus decat sa nu scrii deloc si daca e corect ce ai scris e bine.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Si apropo mult succes si la matematica, sa dai tot ce poti si sa intrii la liceul dorit.

| 141414 a răspuns:

Nu se scade pentru ce este in plus, doar nu se ia in considerare. Adica daca primele doua sunt gresite si urmatoarele doua corecte, nu primesti niciun punct, dar daca primele doua sunt corecte, primesti maxim, indiferent de urmatoarele. (Asta in teorie, desi un profesor mai putin exigent ar putea trece cu vedrea o eventala greseala de acest fel). Mult succes in continuare!

| stefyy234 a răspuns:

Nu are nimic, este foarte bine!

| andreea8541 explică:

Multumeeesc mult tuturor! :* si multumesc si de incurajare.