| C20H14O4 a întrebat:

Caut cu disperare o carte de germana tiparita de editura Honterus Sibiu. Este o carte in format A4 galbena cu titlul: "Deutsche Gedichte". Autorii cartii sunt: Heinz Weischer si Maria Janus.Nu cunosc anul editarii sau alte informatii. Daca cineva stie de unde o pot cumpara sau mi-o poate vinde astept sa raspunda big grin

1 răspuns:
| andreifals a răspuns:

Http://cc.sibimol.bnrm.md/opac/bibliographic_view/48072; jsessionid=1C1575EEB57C6209301F5B1488E4E39D