| AdinaSabina a întrebat:

Cum pot incheia un comentariu la o poezie? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ovy19 a răspuns:

Ca să termin eu,de obicei de comentat o poezie, încep cu ''În concluzie...'' în punctuleţele acelea care le-am scris, poţi lăuda puţin autorul, să spui cât de frumoasă e poezia, orice!(legat de poezie)
Fundă?

2 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Spunand ceva ce te-a marcat in poezia respectiva, un sentiment care este prezent atat in poezie cat si in viata de zi cu zi.
Te pup, pa pa! :*

| xoxolove96 a răspuns:

Poti sa bagi ceva critica de la alti critici sau poti sa-ti spui propria opinie