| toofabforyou a întrebat:

Cum vi s- a parut Evaluarea Nationala la romana 2014? ati stiut? Ce vi s-a parut cel mai greu?

3 răspunsuri:
| Mexx99 a răspuns:

Buna.avand in vedere ca tomai am ajuns de la examen de la mate, pot spune ca la mate subiectele au fost destul de usoare, unele chiar penibil de usoare, trebuia doar sa fii atenta.La romana a fost o prostie totala, atat poezia cat si compunerea cu scriitorul contemporan. Per total, eu zic ca a fost destul de usor asa incat elevii de 5 sa ia nota 5 si restul notele pe care le merita!

| NoName05291 a răspuns:

Heei! Mai, ce sa zic... Subiectele nu au fost foarte grele exceptand poezia aia filozofica din care nu am inteles nimiclaughing. In rest totul au fost ok, parerea mea. Ce am mai batut campii pe la ultima compunere. laughing)