| Paranormal12 a întrebat:

Exista si carte dupa filmul Van Helsing(vanatorul de vampiri)? Si daca nu ce alte carti de genul asta stiti?

Răspuns Câştigător
| TashaUhm a răspuns:

Pai. incearca sa citesti Jurnalele Vampirilor, Vampirii din Morganville sau de ce nu Twilight,.

| GizazCraist a răspuns (pentru TashaUhm):

Twilight este dovada inculturii de care da dovada aceasta generatie. Exista un motiv pentru faptul ca Twillight(aka Amurg) a fost respinsa de 17 edituri inainte sa fie publicata.
Eu nu inteleg cum s-a ajuns de la Dracula si Nosferatul la asta

| TashaUhm a răspuns (pentru GizazCraist):

E parerea ta. Ar trebui sa o respect. dar n-o fac.
A vrut idei de carti. gresesc?
Mi-am facut datoria de user si i-am dat idei.
Du-te cu D'zeu ala al tau inainte. si nu mai comenta cand esti total pe langa subiect`!
Key bye!

| GizazCraist a răspuns (pentru TashaUhm):

Crede-ma ca nici eu si nici trei sferturi din populatia, cu acces la internet, a planetei nu suntem de acord cu parearea ta

| Paranormal12 explică (pentru GizazCraist):

Eu o consider buna, si din acest motiv i-am dat funda.Chiar ieri am inceput Jurnalele Vampirilor si mi-a placut.Deci...

| GizazCraist a răspuns (pentru Paranormal12):

Te rog spune-mi ca macar nu esti baiat

| Paranormal12 explică (pentru GizazCraist):

Sunt baiat.Si ce conteaza

| GizazCraist a răspuns (pentru Paranormal12):

:mega facepalm:
intreaba orice persoana de sex masculin da e ok sa fii baiat si sa citesti Twillight si The Vampire Dhiareeas si ori o sa te injure ori o sa zica ca esti gay.
Acum fara suparare dar cartile astea sunt facute pentru fete de 13 ani care viseaza la vampiri indragostiti

| TashaUhm a răspuns (pentru GizazCraist):

Soartaa`!
Crezi ca ma intereseaza parerea ta?
Atata timp cat intrebarea nu e pusa de tine. si raspunsul meu. cu siguranta nu e ''menit'' sa te ajute. nu dau 2 bani pe parerile tale. sau a celor din jur!
Te crezi bun? Pff.Da` tu raspunsuri ''extraordinare''.Eu ma multumesc doar la atat`!
O seara buna iti doresc`!

| GizazCraist a răspuns (pentru TashaUhm):

Exact despre asta vorbeam
Acest comentariu dovedeste ca unele carti, nu dau nume -Twillight- pot dauna intelectului uman

| TashaUhm a răspuns (pentru GizazCraist):

Lasa draga. Sa fi tu mai **** decat mine.
Cei ce se cred superiori sunt doar niste retarzi, as putea spune.
Dai dovada de o educatie de nota 10 prin simplu` fapt ca ma deranjezi in continuare, din moment ce eu am incheiat aceasta discutie`!
Cate unu` d-asta ca tine imi colorea'' seara.

| GizazCraist a răspuns (pentru TashaUhm):

Eu nu am spus niciodata ca-ti sunt superior pentru ca tu singura ai dovedit acest fapt si daca zici ca discutia s-a incheia atunci de ce imi mai raspunzi la provocari?

| TashaUhm a răspuns (pentru GizazCraist):

''Provocari''?
Mai bine zis lipsa de bun simt`!
thumbs down

14 răspunsuri:
| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns:

Sincer: Twillight sucks. Si nu exista carte cu Van Helsing. Profesorul Van Helsing apare in Dracula de Bram Stoker, care e adevarata carte cu si despre vampiri, nu draciile de azi care denatureaza grav termenul de vampir.