| IoaNa1428Dmd a întrebat:

Ma chinui de ceva vreme sa gasesc seria de carti Jurnalele lui Stefan. Volumele 4-5-6 se gasesc, dar 1-2-3 parca au disparut de pe fata pamantului. Am cautat pe toate site-urile. Nimic.
Nici Jurnalele vampirilor (primele volume) nu le gasesc. Stie cineva vreun loc in Bucuresti sau un site unde 100% le gasesc in stoc?

3 răspunsuri:
| teo530 a răspuns:

Hey imi poti spune si mie te rog unde le-ai gasit pe 4, 5, 6? Eu am inceput nu de mult cu serialele si filmele horror dar m-am oprit dupa 5 seriale si vreo 80 de filme, acum vreau sa iau fiecare serial si film de la capat(si inca multe altele) dar intai vreau sa citesc cartea dupa care s-a inspirat si apoi sa-l vizionez. Imi pare rau ca nu am un raspuns la intrebarea ta dar imi poti zice unde sa caut cartile dupa care s-au inspirat se rialele(imi plac cele supranaturale si mister) si filmele(horror dar sa fie unul bun), sau seria maze runner daca stii( pana acum sunt 3 filme dar am auzit ca sunt 5 volume). Mulmumesc daca ai citit tot si iti raman recunoscator daca stii unde pot gasi vreo carte ca eu nu stiu unde sa caut.

| IoaNa1428Dmd explică (pentru teo530):

Pai găsești 100% pe Libris.ro sau pe Elefant.ro
Se numesc Jurnalele Vampirilor (volumul 1, 2, 3etc,)

| teo530 a răspuns (pentru IoaNa1428Dmd):

Ms