| EmmaAwwrr a întrebat:

Unde imi pot găsii cartea de geografie. Mi-am pierdut-o şi mâine incepe şcoala, si trebuie sa le predau. straight face Ce fac? Trebuie plătită? laughing sad

11 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Eii, te prefaci ca ai predat-o si nu aduci aminte de ea.
In caz ca nu poti sa faci asta, si nici nu gasesti cartea, da, atunci o cumperi.

| Teardrop a răspuns:

Rău trebuie să fie să fii tâmpit.

| ȘefuLaValută a răspuns:

La mine in beci o gasesti.De unde sa stiu eu unde ti-ai lasat cartea? Si mai bine ai cauta un de romana, ca la cum scrii se impune.Deci pui niste intrebari la 11 ani de ma gandesc daca o sa mai am vreo pensie cu din astia ca voi, aveti un creier mult prea odihnit

| EmmaAwwrr explică (pentru ȘefuLaValută):

Aoleeuu, cu media 10 vrei să caut o carte de română? Auzi, vezi-ţi de mucii tăi, că de ai mei imi văd şi singură şi ieşi dracu de pe intrebarea asta dacă nu-ţi convine.

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru EmmaAwwrr):

Vezi in MM ca nu stii ce diferenta de varsta intre noi, degeaba ai tu media 10 daca scrii "gasi" si nu stii unde sa pui semnul intrebarii.De fapt, poti sa ste stergi cu notele la fund, cand intrebi niste straini unde ai putea sa gasesti cartea TA de geografie despre care noi habar nu avem inseamna ca esti prost/proasta.Mi-am pierdut timpul sa iti citesc intrebarea pe care nici nu ai gandit-o(prostii de obicei nu o fac) si dupa aia cand te iau la misto tot tu cu gura mare.Stai in cusca ta, mi-e mila de voi dar nu va compatimesc

| EmmaAwwrr explică (pentru ȘefuLaValută):

Aşa şi? Aia nu e greşeală de gramatică. Si hai, că nu ma iau cu tine in gura să ne **** in stiinţă. Dacă erai cu capul pe umeri, puteai să reacţionezi pozitivwinking Si să te laşi păgubaşi. Nu să-ti "pierzi timpul" (cum zici tu) incercând să citeşti postarea mea.Ai grijă. :3 cius. :*

| EmmaAwwrr explică (pentru EmmaAwwrr):

Păgubaş*. wtf. fu*em in ştiinţăă

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru EmmaAwwrr):

" gasi " cu doi de I este greseala copilo.Ai dreptate, nu te iei in gura cu mine ca esti mult mai mica.Adica tu pui cea mai retardata intrebare si te astepti sa fie rezultate pozitive? Daca prostia ar durea...

| Dvmasster1 a răspuns:

Caut-o intr-un lac de la 1337 metrii departare.

| IT4help a răspuns:

Trebuie sa o cauti. Dacă chiar nu o gasesti comanda de pe net si spune-i profesoarei ca ai uitat-o acasa.

| EmmaAwwrr explică (pentru IT4help):

Nu s-a întâmplat nimic. M-am dus la dirigintă, i-am spus că nu o mai găsesc, şi fiind o fire mai glumeată, mi-a spus că dacă o mai intreb aşa ceva, mă şi bate laughing