| Iiulia a întrebat:

In legatura cu bacul la romana, subiectul 3: mai concret, cum este el?
Sunt 30 de opere literare si la fiecare am putea primi orice despre opera respectiva? Adica caracterizarea unui personaj, de demoanstrat ca este roman, nuvela, idila sau ce o fi?
Si e acelasi subiect pe tara?

2 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Da, putem primi orice si da este acelasi subiect pe tara.

| Okami23 a răspuns:

O sa iti precizeze in cerinta, in iulie a fost cu poezia lui eminescu(am fost)
da toti au acelasi subiect, fie ca esti la Timisoara, Cluj, Iasi sau Bucuresti
mult succes ca nu e asa de greu