| Andreiu68 a întrebat:

Peste 2ani o sa plec in Anglia la munca. Vreau sa mentionez ca vreau sa invat engleza de la 0.Stiu sa citesc bine si cateva cuvinte acolo care le stiu toti.De unde as putea sa invat engleza? Ceva pe internet gasesc? Nu vreau meditatie si nici sa am teancul de carti de engleza langa mine.

2 răspunsuri:
| Mădălllinna a răspuns:

Un ghide conversatie ti-ar fi foarte folositor... dar si filmuletele de pe youtube sunt foarte eficiente. Totul depinde de tine :)
https://www.youtube.com/watch?v=ZWRKkjcB8xU