| kittystarism a întrebat:

Unde gasesc Mica printesa,Printul pierdut, Gradina tainuita online sa o citesc? Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| FantaZEW a răspuns:

Http://www.librarie.net/carti.php Buna uite de aici poti sa iti cumperi cartea e mai frumos asa ^^.Nu poti sa o citest online pentru ca nu e postata pe nici un site.^^ Sper ca te-am ajutat ^^ fundita pls :o3

| kittystarism explică (pentru FantaZEW):

Mersi de ajutor o sa mai astept raspunsuri daca nu mai raspunde nimeni poate iti dau tie fundita... happy big grin

1 răspuns: