| deea_8475 a întrebat:

Am ascultat la radio acum o saptamana si ceva o mel mai veche (in engleza) in care canta o tipa.in refren nu vorbeste, doar spune uuuuuuh de vreo 3 ori. tipa are vocea mai subtire thinking seamana cu a lui kylie minogue.nu stiu sigur daca e ea straight face in mel mai canta putin si un negru thinking app : nu e lenta melodia. va rog spuneti-mi cum se num daca stiti. dau funda raman datoare :X

4 răspunsuri:
| nickmadd a răspuns:

Daca ai ascultat-o la radio de unde stii ca e si un negru? laughing

| dumyStar20 a răspuns:

Gwen Stefani - The Sweet Escape ft. Akon
http://www.youtube.com/watch?v=O0lf_fE3HwA
Nu e asta?

| Schonel a răspuns:

Duck Sauce-Barbara Streisand