| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca Justin Bieber a murit impuscat.Este adevarat?
Nu sunt fan dar sunt curioasa...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu sunt fan nici in ruptul capului dar va dati seama ce-ar fi daca ar muri? Cred ca ar fi Canada in doliu mai mult timp decat e acum Polonia...cred si fanele din intreaga lume s-ar da cu capul de pereti, s-ar face emo etc... Frate de unde a aparut si pustiulica asta, de-mi ajunge pana la piept?laughingDoamne, zici ca-i fetita, da ma rog, daca va place, ascultati-l nu va condamnwinking

147 răspunsuri:
| мαria a răspuns:

Nu doamne fereste!

| madalicious a răspuns:

N-ai tu norocul asta... Nici eu...

| Butsilee a răspuns:

Ma enerveaza zvonurile astea de toate vedetele populare si cu succes zic ca a murit rolling on the floor pe tine nu te enerveaza?
Bine inteles ca nu e adevarat oh go on
Nu ca as fii fac dar zvonurile si barfele astea ma scot din sariterolling eyes

| Schatten a răspuns:

Ce pacat.

| Schatten a răspuns:

Heh ^^ pacat.

| Schatten a răspuns:

Doamne! Frate, intrebarea a fost postata gen acum un an chiar mai mult! laughing Cred ca am batut recordul la intrebarea cu cele mai multe raspunsuri, iar majoritatea sunt foarte amuzante, gen "fata esti proasta, cum sa moara?". Deci saracii copii, JB le spala creierul! Asta e, de preferat sa moara cat mai repede, nu ii vom simtii lipsa! Gata case closed! laughing Nu mai postati!

Răspuns utilizator avertizat
| Alex_9605 a răspuns:

Cum altfel sa aiba ziarele citite si paginile de net toti mancatorii astia de **** numiti ziaristi.Pentru ei e simplu, cand nu mai au pe cine pupa in cur starnesc fel si fel de zvonuri ca sa le iasa lor banu. Justin Bieber nu e mort, are 16 ani cu un larg viitor in fata.

| Rebeca2911 a răspuns:

Nu a murit impuscat!
A cazut de pe trotineta! crying

| Rebe97 a răspuns:

Binear fi

| ruxandra12m a răspuns:

Nu a muritwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este adevarat ca justin bierber a murit...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e mort sunt astia prea tampi sasi deie seama...pe deasupra sunt gelosi pe JB! ps Love u man

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am auzit ca s-a pabusit ieri cu avionu si a murit serios

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a murit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este adevarat o americanca mia confirmat asta. Te asigur ca nu e mort asa cred...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am auzit ca a murit intr-un accident de avion dar nu sunt adevarate aceste zvonuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate nu a murit cauta si tu crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai cum sa moara daca ar muri nas omora si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai maaa...rolling on the floor cum sa moara?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Na murit a facut accident si a intrat in coma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prostii... JB traieste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu doamne fereste nu are cum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a murit este in viata cei care au adus svonuri sunt niste prostix-(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fana J. B si cica in acc de masina cica impuscat cica in avin nu se stie dar e mortcryingcrying(crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin bieber nu a murit, el traieste si sa stiti nu-i nimic adevarat justin bieber nu a avut accident:d:d:d si ce m-as bucura daca il intalnesc love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu dar si eu vreau sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este adevarat... a postat pe twitter ca este viu