| TheDreamerGirl a întrebat:

Am observat ca multe persoane nu il agreeaza pe Justin Biber si vreau sa lamuresc aceasta problema. Ce a facut, de ce majoritatea persoanelor nu il plac? Adica, arata bine, canta bine..Am auzit si termenul acesta,, e gay". Dar nu prea cred. Este sau a fost, nu stiu sigur, intr-o relatie cu Selena Gomez. Va rog lamuriti-ma. Sunt in ceata. :d

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Efectul de turma laughing, sau, vezi atatea lucruri impotriva lui, ca simti ca nu iti place chiar daca n-ai motive.

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai tocmai ura aceasta tampita l-a facut vedeta...altfel nu se mai auzea nimic de el.
Eu nu ii suport muzica, dar nu suport in general muzica ce se asculta in ziua dea zi pe la radio...
Nu ma intereseaza cum se imbraca, ce face, ce voce are...pur si simplu nu imi place muzica.
De restul mi se rupe...

| TheDreamerGirl explică (pentru Apache):

Nici mie nu imi place de el din niciun punct de vedere. laughing

| CautNume a răspuns:

Pentru ca e un penibil fara talent.As putea continua, dar n-am chef sa ma cert (pun pariu ca esti una dintre acele fane ce sunt...mai bine termin).

| TheDreamerGirl explică (pentru CautNume):

Nu sunt fana, stai linistit/a

| alexandra2859 a răspuns:

Nu are voce, nu este si cel mai frumos baiat, se poarta ca un gay, se imbraca ca o panarama(asta nu se numeste moda).
de ce crezi ca s-a despartit selena de el?
ori este prost si a inselat-o ori este gay.
uitate si tu cum iese:

http://www.google.gr/......tp?/imgres

si se da si mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un produs mass-media. N-are pic de talent muzical, dar cu ajutorul presei a ajuns mare vedetă. A fost uşor băgat în minţile fetelor, uşor de prostit, dar pentru unele persoane a rămas doar un bizar care behăie nişte versuri pe nişte ritmuri de toată jena.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Nu se referă la gay în sensul de homosexual. Se referă la elementele alea gay, care le are cu grămada. Părul, îmbrăcămintea, etc.

| Louuder98 a răspuns:

Multi nu il suporta pentu ca are succes, daca ai observat de obicei baieti spun ca e gay, deoarece sunt cam invidiosi.
Justin a fost cu Selena Gomez, au fost certati o vreme dar acum s-au impacat.
Sper ca te-am lamuritwinking

| Duucu a răspuns (pentru Louuder98):

Stfu,nu suntem invidiosi.Mada are dreptate, e efectul de turma.

| Louuder98 a răspuns (pentru Duucu):

Eu nu m-am referit la tine, si intr-adevar are unele elemente din infatisarea unu gay... Sunt si fete care is nebune dupa el, mie imi e indiferent...

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Louuder98):

Aşa-i întotdeauna mi-am dorit să fiu un goblin cu puf la puţă şi voce de femeie care umezeşte fetiţe de maxim 13 ani.

| Louuder98 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Eu nu am zis ca imi place de el laughing Si nici nu am 13 ani I don't want to see.

| robyionutz a răspuns:

Pai nu il plac pentru ca are succes mare si se oftica big grin

| TheDreamerGirl explică:

Acum chestia e ca...NU IL SUPORT! big grin Imi pare rau pentru. fani.

| AliceAndMore a răspuns:

Nu,nu arata bine, nu canta bine, si de ce sa fie cineva gelos pe el? Serios?