| Irenné_Irré_1997 a întrebat:

Am si eu o curiozitate. Ascultam de curand muzica trista si mi-au aparut in cap niste imagini despre un videoclip al unei melodii pe care o ascultam cand eram mai mica. Si pur si simplu nu gasesc melodia si poate daca va spun povestea va amintiti. E veche melodia apropo. Este vorba despre o fetita care si iubea foarte mult tatal si parintii ei nu aveau o stare financiara favorabila. Tatal ei era clown si mama ei nu lucra. Ii luase parca si un ursulet fetitei. In fine, s-a intors de la munca intr-o zi si a gasit-o pe sotie in pat cu altul care era bogat. Apoi a plecat de acasa fara sa se mai uite inapoi, si avea o fotografie cu fetita ei in portofel si se uita mereu la ea. Si si-a continuat munca si era mereu trist si dupa fiecare petrecere de copii statea pe niste scari in intuneric si se uita la poza fetitei lui. Fata era foarte afectata si se distrugea. Era emo, ii placeau fetele si cand era adolescenta s-a sinucis din cauza unei supradoze. Iar peste cativa ani, cand tatal ei imbatranise, era la cimitirul ei si s-a intalnit si cu fosta sotie. Si parca au lasat flori si au plecat impreuna, cred, nu mi aduc aminte cu exact finalul. Are cineva idee despre ce melodie vorbesc?laughing Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| CristinaSNC a răspuns:

Nu am idee, dar daca o gasesti te rog sa imi lasi si mie un link, chiar mi se pare un videoclip interesantbatting eyelashes