| BogdanNR1 a întrebat:

ANUNT URGENT! laughing Caut o manea belea,dar nu mai tin minte decat niste versuri, care suna cam asa: un strop de fericire si zile senine... de fericire... - o canta o femeie si 1 baiat -, va rog daca o stiti, VA ROG!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.youtube.com/watch?v=lBeEgOeJXFw
Asta?
O zi buna:)

| BogdanNR1 explică (pentru caramela):

Buna, nu e populara, este manea, dar mersi oricum... Inca nu am gasit-o...

| IonutBlogger a răspuns:

Uite. inceraca sa intri pe versuri.ro, si la search scrii acolo niste versuri care-ti vin prin minte, asa fac mereu cand am o piesa preferata!