| Karai2407Springtrap a întrebat:

Ați auzit cumva de vorba: Nu știu bă dar îl prind eu… E dintr o melodie sau ceva? Dacă mai are o continuare sau mai are ceva la început. Vă rog!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i din nimic, a fost inventata pe loc de vreun ciudat.

| Karai2407Springtrap explică (pentru Violleta2022):

Am un profesor care spune mereu vorba aceasta când dă teste, la un moment dat ne a spus ca este dintr-o melodie?‍♀️

| Violleta2022 a răspuns (pentru Karai2407Springtrap):

Este o vorba inventata de profesor, ca sa faca haz de necaz pe seama voastra. Nu-i nici o melodie!

| Karai2407Springtrap explică (pentru Violleta2022):

El așa ne a zis…ca e de la o melodie. Mulțumesc oricum!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Karai2407Springtrap):

Da, este ca o melodie pentru el, ca asa a inventat-o si v-o canta voua.