| Karai2407Springtrap a întrebat:

Ați auzit de vorba: "Nu știu bă dar îl prind eu"? Am auzit ca este dintr-o melodie sau ceva…As vrea sa stiu daca mai are o continuare sau ceva inainte sau de unde vine! Va rog!

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Suna ca orice replica a unui baiat de cartier care doreste sa il bata pe altul.Incearca sa folosesti shazam cand mai auzi vreo melodie care iti place.

| Karai2407Springtrap explică (pentru dullcat):

Am un profesor care spune mereu vorba aceasta când dă teste, la un moment dat ne a spus ca este dintr-o melodie????????‍♀️